021 - 8868471710005469
خدمات > توسعه نرم افزار >

طراحی و تجسم نرم افزار

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

_سرایکو دیزاین

طراحی و تجسم نرم افزار

شروع فرآیند توسعه نرم افزار با طرح یک ایده برای خلق محصول جدید جهت حل یک مشکل آغاز می شود. در همین لحظه با اجرای جلسه مشاوره، قسمت تجسم محصول به عنوان جزئی از این پروسه شکل گرفته و سپس طراحی محصول آغاز می شود. در این مرحله برای استارت آپ ها، سرایکو متفاوت از شرکت هایی که تنها به توسعه نرم افزار بسنده می کنند، توانایی ارائه راه حلی کامل را دارد. هر کدام از قسمتهایی که در ادامه به جزئیات آنها اشاره می شود میتواند به انتخاب مشتری حذف یا با نظر او انجام شود. همانطور که در قسمتهای دیگر بیان شد، از نظر کارشناسان سرایکو این پروسه خود قسمتی از مجموعه فرآیند تولید محصول محسوب می شود که بحث توسعه فنی نرم افزار (برنامه نویسی - Programming) نیز قسمتی از این مجموعه می باشد.

تحقیقات بازار:

شروع پرورش ایده و تجسم محصول نهایی با تحقیقات بازار انجام می شود. در این فاز کارشناسان بخش فروش، فنی وهمینطور تحقیق و توسعه (R & D) سرایکو، 4 روش مختلف به صورت زیر را در اختیار شما قرار می دهند. نتایج این قسمت از فرآیند توسعه، جهت کاهش ریسک نهایی محصول را برای صاحبان آن در نظر گرفته شده است و می تواند به انتخاب مشتری انجام پذیرد..

  1. نتایج مطالعات از پیش انجام شده که در دانشنامه خصوصی شرکت به صورت طبقه بندی شده موجود می باشد، برای تطبیق با حوزه کاری شما، ویرایش گردیده و در اولین مرحله در اختیار شما قرار می گیرد تا با فضای کلی بازاری که قصد ورود به آن را دارید آشنایی پیدا کنید. این گزینه برای استارت آپ هایی که مجموعه فرآیند توسعه آن کم هزینه و بازار نسبتا ساده ای دارند کفایت می کند.
  2. روش تحقیق اختصاصی: در این روش که پس از طی مرحله اول انجام خواهد شد. کارشناسان ما می توانند جهت ورود به بازار هدف محصول شما تحقیقات مدون و اختصاصی انجام داده و تنایج آماری آن را طی مستنداتی استاندارد،در جلسات مشاوره در اختیار شما قرار دهند. این مرحله برای استارت آپ هایی که بازار بزرگتری از یک نمونه ساده را در نظر دارند، کمک شایانی خواهد کرد.
  3. 3- روش مطالعات میدانی آنلاین: در این روش، بخش اختصاصی تحقیقات سرایکو طی نظرسنجی ها در وب سایتهای دسته بندی شده با علم آمار، می توانند کمپینی اختصاصی راه اندازی کرده تا پاسخ جزئی برای تمام پرسشهای که صاحبان ایده در رابطه با بازار برایشان ایجاد شده است را تکمیل نمایند. نتایج این روش که قطعا باید به همراه دو روش صورت پذیرد به استارت آپ های نسبتا بزرگ، کمک خواهد کرد تا ریسک هایی که در روند توسعه محصول و روش های بازاریابی و ارائه آن به بازار وجود دارد به حداقل کاهش یابد.
  4. روش مطالعات میدانی فیزیکی: در این روش که برای استارت آپ های بزرگتر در نظر گرفته شده است. کارشناسان آمارگیری پس از بررسی آنلاین، به صورت فیزییکی پرسشنامه های استاندارد شفاهی . کتبی را نمونه گیری خواهند کرد تا برای ورود به بازاری بزرگ، ریسک کمتری را تجربه کنید

امکان سنجی:

پس از بررسی بازار تیم مالی سرایکو خواهند توانست برای نوپای مورد نظر شما سند امکان سنجی یا feasibility study تهیه نمایند تا به وسیله آن نقشه راه درآمد و هزینه های شما مشخص شده و برآورد نحوه سود دهی محصول صورت پذیرد. نتیجه این قسمت یک برگه خلاصه برای نمایش آنچه از لحاظ مالی بدست خواهید آورد را تولید می کند. در این برگه خواهید تواست مشاهده نمایید ایده که در ذهن دارید در چه زمانی و چقدر احتیاج به تزریق پول خواهد داشت و برآورد دستیابی به سود را نمایش می دهد. اکنون می توانید نحوه ورود به بازار را مشخص کرده و تصمیم دقیقتری اتخاذ نمایید.

تحلیل، معماری و طراحی سیستم:

در این قسمت، با نگاه به محصول نهایی توسط یک کارشناس خبره، آن هم به صورت تصویر وسیع (Big Picture)، سرایکو معماری نرم افزار شما را طراحی کرده و در کنار آن پایگاه داده، صفحات و باقی موارد مربوطه را طی استاندارهای موجود در این حوزه ارائه خواهد کرد. خروجی این قسمت نتیجه تمام آنچه در بالا توضیح داده شده است. در حقیقت خروجی آن، همان محصول نهایی شما، ولی روی کاغذ است. سرایکو این سند را از خود محصول با ارزش تر می داند. به دلیل اینکه این قسمت با استاندارد های لازم در این زمینه آماده شده است. هر گروه برنامه نویسی خواهند توانست در صورت دستیابی به این اطلاعات، خروجی محصول را - البته با کیفیتهای بسیار متفاوت - پیاده سازی نمایند کارشناسان این قسمت اصلی ترین قسمت موتور در حال حرکت سرایکو است و ارزش آنها مساوی ارزش سرایکو می باشد.

نتایج مراحل بالا در قسمت تولید و توسعه محصول ادامه خواهند یافت. بنابراین می توانید برای آشنایی بیشتر آن قسمت را مطالعه نموده و همینطور جهت آشنایی با خدمات سرایکو به منوی خدمات مراجعه نمایید.