021 - 8868471710005469
پشتیبانی >

سوالات متداول

سوالات متداول

 • آیا در سرایکو امکان تغییر رنگ بندی و تغییر قالب گرافیکی وب سایت مشابه سلیقه ی مشتری وجود دارد؟

  بله، شما هم می توانید از قالب های آماده ی سرایکو استفاده کنید که کاملا استاندارد و به روز طراحی شده اند، و هم می توانید سفارش طراحی قالب اختصاصی خود را بدهید و ما ظاهر وب سایت شما را دقیقا مشابه سفارشتان طراحی خواهیم کرد.

 • راه اندازی یک وب سایت چه میزان زمان نیاز دارد؟

  در سرایکو طراحی یک وب سایت ساده و متوسط نهایتا دو هفته بعد از تحویل کامل مطالب توسط مشتری انجام، و به صورت آزمایشی راه اندازی می شود و پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی، روی سرور بارگذاری می شود. در مورد سایت هایی با امکانات پیچیده و یا پروژه های بزرگ و صفحات زیاد، پس از بررسی کامل نیازهای مشتری و امکانات درخواستی، طبق توافق با مشتری، زمانبندی انجام می گیرد، و پروژه اجرا می شود.

 • هزینه ی طراحی وب سایت چگونه محاسبه می شود؟

  هزینه ی طراحی وب سایت شامل موارد زیر است: هزینه ی ثبت دامنه، که آدرس وب سایت شما روی اینترنت را مشخص می کند مثلا persina.com که به پسوند دامنه مثل com, .ir. و... بستگی دارد. هزینه ی میزبانی وب، یعنی فضایی روی اینترنت که وب سایت شما (صفحات وب ، پایگاه داده، ایمیل و...) روی آن نگهداری می شود. و به حجم وب سایت شما و کیفیت خدمات آن بستگی دارد. هزینه ی برنامه نویسی و طراحی وب سایت شما توجه داشته باشید که تمام موارد فوق را باید از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمایید. عدم توجه و دقت در انتخاب این موارد، می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما بوجود آورد.

 • آیا هزینه ی پرداخت شده برای محصولات و خدمات سرایکو به صورت دائمی است یا نیاز به تمدید دارد؟

  هم بله و هم خیر، شما برای طراحی وب سایت خود فقط یک بار پرداخت می کنید. اما در مورد سرویس های میزبانی وب و ثبت دامنه، به طور کلی همه ی سرویس ها به صورت سالیانه تمدید می شوند.