021 - 8868471710005469
خدمات >

توسعه نرم افزار

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

_سرایکو دیزاین

توسعه نرم افزار

سرایکو در طی 10 سال اخیر تجربه همکاری با شرکتها، ارگانها و افراد بسیاری را دارد. توسعه نرم افزار های سفارشیِ پیشرفته بر بستر وب و همچنین موبایل، تخصص اصلی ما محسوب می شود. در کنار آن در سرایکو تلاش کرده ایم روند عقد قرارداد تا توسعه و پشتیبانی نرم افزار های سفارشی، تا حد امکان در چهارچوبی مشخص و تعیین شده باشد و در این مسیر از تمام استانداردهای حقوقی در زمان عقد قرارداد تا آخرین استانداردهای تکنولوژی و نگارش مستندات در زمان پیاده سازی و توسعه نرم افزار بهره مند شویم تا مشکلات احتمالی به کمترین حد ممکن کاهش یابد.

شروع همکاری سرایکو با مشاوره آغاز می شود. در اولین قدم، کارشناسان سرایکو ایده اولیه محصول را طی یک مستند، تماس تلفنی یا جلسه حضوری دریافت کرده و پس از آن با برگزاری جلسات اولیه سعی خواهیم کرد به یک تجسم یکسان از محصول نهایی دست یابیم. سپس پرورش و توسعه ایده آغاز خواهد شد تا با استانداردهای مورد نظر دست یابیم. در مرحله بعد قراردادی تنظیم کرده و چهارچوب کلی پروژه از نظر امکانات، پلتفرمها، مدت زمان اجرا و هزینه را مشخص می کنیم. پس از آن با تحلیل نتایج فاز شناخت، مستنداتی تکمیل کرده که در آن به جزئیات دقیق نحوه پیاده سازی نرم افزار اشاره می کنیم. آنگاه طراحی رابط کاربری و معماری نرم افزار را شروع کرده، سعی بر تولید یک نمونه اولیه (Prototype) خواهیم کرد. سپس تولید نرم افزار اصلی و توسعه آن آغاز شده و تا انتشار محصول نهایی ادامه خواهد یافت.

توسعه نرم افزار در سرایکو به روش چابک (Agile) می باشد به همین دلیل از استانداردهای این سبک در طول مسیر توسعه استفاده خواهیم کرد و در مراحل مختلف (Milestone) با کارفرما جزئیات پیشرفت را به اشتراک خواهیم گذاشت تا محصول نهایی دقیقا مطابق خواست مشتری و با کیفیتی مناسب باشد. پس از پایان مرحله پیاده سازی و راه اندازی طبق قرار تعریف شده فاز پشتیبانی آغاز خواهد شد که در این مرحله به تست و رفع اشکال دقیق سیستم اقدام می گردد. در صورت پذیرش ساختار پروژه می توانیم پس از این قسمت، شروع به توسعه فازهای آتی و توسعه نرم افزار نماییم تا استارت آپ یا نرم افزار سفارش شما جهت دستیابی به محصولی کامل و مملو از امکانات، بازار قابل دستیابی سریع را از دست ندهد.

در کنار همه این موارد در نظر داشته باشید یکی از اصولی که در روند توسعه نرم افزار در سرایکو به آن پایبندیم این است که در اولین مرحله شروع پیاده سازی نرم افزار، با توجه به شناخت بازار و تجربه چندین ساله، سعی خواهیم کرد معماری آنچه شما از محصول نهایی انتظار دارید را به شکلی طراحی و ساختار بندی کنیم تا در آینده بلند مدت افزودن امکانات جدید و توسعه آن میسر و صد البته ارزان قیمت باشد.

در این قسمت مثال ساختمانهایی را به یاد بیاورید که ممکن است در زمان فعلی 2 طبقه باشند ولی در زمان پی ریزی و استخوان بندی آن، معمار با راهنمایی کارفرما هدف ساخت یک ساختمان 5 طبقه را داشته و به همین منظور تیر آهن ستون-های طبقه آخر را بالاتر در نظر گرفته تا هر زمان کارفرما اراده نماید اقدام به ساخت چند طبقه دیگر کند.

جهت مطالعه دقیقتر در رابطه با بخشهای توسعه نرم افزار از لینکهای زیر استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای توسعه نرم افزار از منوی نمونه کارهادیدن کنید. علاوه بر این اگر راه اندازی یک استارت آپ را در نظر دارید، منوی خدمات، بخش استارت آپ ها را انتخاب کرده و مطالب اشاره شده در آن را جهت آشنایی با روند پیشنهادی و خدمات مربوطه مطالعه نمایید.