021 - 8868471710005469
خدمات > توسعه نرم افزار >

تولید محصول نرم افزار

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

_سرایکو دیزاین

تولید محصول نرم افزار

در مسیر راه اندازی استارت آپ، پس از قسمت طراحی و تجسم محصول، فرآیند تولید محصول آغاز می شود. سرایکو در طی 10 سال سابقه فعالیت در حوزه نرم افزار جمعی از نخبگان، کارشناسان و مشاوران این حیطه را کنار هم جمعه کرده است تا به کمک آنان و همینطور تجربه حاصله در این سالها بستری جهت تولید محصول در راه رسیدن به کمال مطلوب قدم بردارد. بیش از 15 نفر توسعه دهنده اختصاصی (جهت مشاهده اعضای تیم سرایکو اینجا کلیک کنید) در سرایکو مشغول به کار هستند و همگی آنها مستقر در محل شرکت سرایکو به توسعه فنی نرم افزارهای سفارشی شما می پردازند.

تیم فنی سرایکو از گروه های مختلفی به صورت زیر تشکیل شده است:

  1. توسعه دهندگان سمت سرور: اصلی ترین گروه تیم فنی سرایکو که تمرکز آنان بر روی پردازش داده ها، نگاهداری آنها، پیاده سازی منطق نرم افزار و موارد مربوط به این حوزه است. در سرایکو، زبان اصلی برنامه نویسی در سمت سرور PHP است ولی در کنار آن با توجه به موضوع پروژه های مختلف از زبانهای برنامه نویسی دیگر نیز استفاده می شود. در همین گروه پایگاه داده نیز مدیریت شده و از نرم افزار های Mysql و Postgresql در این امور بهره می بریم.
  2. طراحی UI/UX: طراحی گرافیکی و تیم UX وظیفه طراحی آنچه باید سمت کاربری نمایش داده شوند را بر عهده دارند.
  3. توسعه دهندگان رابط کاربری: پیاده سازی آنچه در زمینه UI طراحی شده است و همه آنچه در سمت کاربری (مرورگر کاربر) نمایش داده می شود توسط این تیم پیاده سازی می شود. HTML5، CSS3، برنامه نویسی به زبان Javascript به همراه پلاگین Jquery و در مواقع نیاز AngularJS جزو مواردی است که این تیم از این استانداردها و ابزارها جهت توسعه Frontend بهره می برند.
  4. مدیریت پروژه: در سرایکو، پروژه ها با روش Agile مدیریت می شوند، بنابراین شما به عنوان کارفرما هیچ نگرانی در رابطه با عدم تطبیق محصول نهایی با آنچه از قبل انتظار داشته و متصور بوده اید ندارید. طبق استانداردهای تعریف شده، طی روند توسعه نرم افزار در گامهای تعیین شده جلساتی مشترک بین مدیر پروژه و مشتری، پیرامون همگام سازی مقدار پیشرفت دستیابی به هدف، برگزار شده تا در تمام طول فرآیند محصول کمترین اتلاف انرژی و زمان حاصل شده و در نهایت نیز محصول نهایی کمترین اختلاف را با آنچه در ایده و مستندات تعریف شده بود داشته باشد.