021 - 8868471710005469
خدمات > توسعه نرم افزار >

تست و بررسی نرم افزار

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

_سرایکو دیزاین

تست و بررسی نرم افزار

بررسی نرم افزار های تولید شده و اعمال شرایط عملی و آزمایشگاهی، از جمله خدماتی است که تنها از یک تیم با تجربه و مجرب نرم افزاری، آن هم فقط برای نرم افزارهایی که در طبقه بندی حوزه خدمات حرفه ای آنها گنجانده می شود قابل ارائه است.

تیم سرایکو پس از طی 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای، به صورت اختصاصی و تنها در حوزه نرم افزارهای تحت وب برای نرم افزارهایی که از تکنولوژی های مشخص شده استفاده می کنند، خدمات تست و بررسی نرم افزار را ارائه می نماید.

در این خدمات سرایکو، برای نرم افزار هایی که توسط تیم های نرم افزاری دیگر توسعه داده شده و از تکنولوژی هایی که توسط ما پشتیبانی می شوند بهره مند هستند طی قراردادی مدون، اعمال شرایط گوناگون استاندارد بر روی نرم افزار، را بر عهده گرفته و نتایج آن را طی گزارشی کامل به همراه گواهینامه های در نظر گرفته شده ارائه می کند.

با استفاده از این خدمات شما می توانید تاییدیه قرارداد نرم افزار های پیشرفته خود را با خیال آسوده انجام دهید و در کنار آن اشکال زدایی نرم افزار را در شرایط واقعی ایجاد شده انجام دهید.

این خدمات برای نرم افزار های توسعه داده شده توسط سرایکو نیز ارائه می گردد به این شکل که پس از طی مدت زمان پشتیبانی، کارفرما می تواند با سفارش این خدمات، به صورت حرفه ای اشکال زدایی کامل نماید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این خدمات با کارشناسان سرایکو تماس حاصل نمایید.