021 - 8868471710005469
سرایکو >

درباره شرکت

شرکت سرایکو در رسالت سازمانی خود نسبت به افزایش کیفیت خدمات ، پشتیبانی 24 ساعته و افزایش سرویس‌های قابل ارائه ، نسبت به مشتریان خود متعهد می‌باشد.

معرفی اجمالی شرکت

نام شرکت: سروش رایانه ایرانیان (سرایکو)

شماره ثبت: 252114 (سهامی خاص)

تاریخ تاسیس:1384/5/15

سرایکو (سروش رایانه ایرانیان) در سال 1384 فعالیت خود را در اکثر زمینه­‌های فناوری اطلاعات (IT) اعم از ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، ارتباطات شبکه­‌ای و اینترنت پرسرعت آغاز نمود. تیم سرایکو که از همان ابتدای فعالیت، تفکر مدیران بزرگ کشور را همراه خود داشت، با بهره گیری مطلوب و استفاده مناسب از منابع خود توانست تا از سال 1386 تمرکز خود را بر روی طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب افزایش دهد. از دیگر فعالیت­‌هایی که در سابقه سرایکو می‌­توان مشاهده نمود، ارائه خدمات پیمانکاری در زمینه چاپ و تکثیر دانشگاه­‌ها و ارگان‌­ها می­باشد که به مدت 7 سال در تمامی شعب دانشگاه علامه طباطبایی مشغول به ارائه خدمات بوده است. تیم سرایکو همواره در تلاش بوده تا کیفیت ارائه خدمات و همچنین محدوده فعالیت­های خود را افزایش دهد و حال که توانسته است پروژه­‌های متعددی در سطح کشور عزیزمان ایران را طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نماید تا حدودی به موفقیت­‌های مورد نظر، دست یافته است ولی این هدف نهایی نبوده و همچنان مسیر پیشرفت ادامه دارد.

چشم انداز سرایکو:

در حال حاضر سرایکو در زمینه­‌های زیر در حال فعالیت می‌­باشد که امید دارد نه تنها در سطح جمهوری اسلامی ایران، بلکه به منظور صادرات علم و توانایی خود تا آنجا پیش برود که خدمات خود را در سطح تمامی فارسی زبانان دنیا گسترش دهد و در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

زمینه‌های فعالیت:

  1. مشاوره و ارائه راه‌حل­‌های نرم افزاری
  2. مشاوره، طراحی و پیاده سازی استارت آپ­‌های اینترنتی
  3. طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب
  4. طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تلفن همراه
  5. طراحی، توسعه و پیاده سازی وب سایت